سمینار آموزشی حمایت های قانون ایران از مولفان و هنرمندان؛30 آبان 98 برگزار خواهد شد.

ثبت نام آغاز شد؛

سمینار آموزشی حمایت های قانون ایران از مولفان و هنرمندان؛30آبان98 برگزار می گردد.

با نام و یاد پروردگار بلندمرتبه، فرآیند برگزاری سمینار آموزشی حمایت های قانون ایران از مولفان و هنرمندان را آغاز می نماییم.

این سمینار که با همکاری و مشارکت وزارت دادگستری (مرکز ملی مالکیت فکری) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و به همت دفتر حقوقی داوری فکرنو برگزار می گردد با هدف آشنایی نویسندگان و هنرمندان از حقوق خود طبق قانون فعلی ایران و نیز راهکارهای جلوگیری از نقض حقوق ایشان و شیوه های شکایت و پیگیری سوء استفاده های احتمالی برگزار می گردد.

در این سمینار قرار است اساتید (آقای دکتر محمود حکمت نیا – معاون محترم حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری) و (آقای لجم اورک – قاضی شعبه تخصصی مالکیت فکری در تهران ) تدریس مباحث را به صورت کاربردی برگزار نمایند.

این سمینار  قرار است در روز پنجشنبه 30 آبان ماه در سالن اداره کل ارشاد قم واقع در قم – خیابان جمهوری – تقاطع عطاران  برگزار گردد.

ثبت نام و رزرو به صورت تماس با شماره 09027598535 و به شیوه تلفنی یا پیامکی یا از طریق واتس اپ  انجام می گیرد. همچنین جهت مراجعه حضوری می بایست به آدرس قم – خیابان معلم – مجتمع ناشران – طبقه چهارم – واحد 436 مراجعه صورت گیرد.

مدارک ثبت نام :

1 – تکمیل فرم به صورت حضوری یا تلفنی یا واتس اپ

2 – ارسال یا تحویل کپی کارت ملی

3 – پرداخت هزینه ثبت نام که  هشتاد هزار تومان می باشد.

گواهینامه با تایید مرکز ملی مالکیت فکری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر حقوقی داوری فکرنو در روز جلسه صادر و تقدیم شرکت کنندگان می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید